single

Dieta pudełkowa - opinie

Dla niektórych osób dieta pudełkowa to niezwykle przydatna opcja, dzięki której łatwo jest zrzucić niechciane kilogramy. Dla innych to niepotrzebna strata pieniędzy - po co płacić tak dużo za dania, które można łatwo i szybko przygotować w domu?

Zalety diety pudełkowej

Szczególnie pozytywne opinie o diecie bokserskiej pochodzą od osób, które nie chcą i nie lubią gotować - chcą schudnąć, nie muszą szukać idealnych diet, a następnie przygotowywać posiłki zgodnie z zaleceniami, odmierzając każdy gram ryżu lub pilnuj mililitrów oleju. Decydując się na dietę pudełkową, otrzymujemy gotowy zestaw dań, a ktoś inny zadba o odpowiedni poziom energii, co pomoże nam skutecznie schudnąć. Najczęściej podkreślane korzyści wynikające z diety bokserskiej to:

• Dostępnych wiele opcji dietetycznych, możliwość dostosowania diety do własnych potrzeb;

• Smaczne, oryginalne, urozmaicone menu;

• Szybkie i zdrowe chudnięcie (lub wizyt u dietetyka), długoterminowego reżimu i przygotowywania posiłków.

Wady diety pudełkowej, o których mówią konsumenci, to:

• Konieczność jedzenia tylko tego, co serwuje firma cateringowa, a nie tego, co chcemy;

• Brak możliwości wyboru innej potrawy niż obowiązująca w danym dniu;

Jak to działa?

Dieta pudełkowa to nowoczesne i zdrowe odżywianie, dzięki niej możesz łatwo zamówić zbilansowane gotowe posiłki online. Wysokiej jakości i przemyślane programy żywieniowe wspierają cię w odchudzaniu dzięki gotowym posiłkom dietetycznym. Dania dostarczone do biura i do domu zapewniają dobrą kondycję i pomagają w codziennym zarządzaniu czasem dzięki szybkim, gotowym do spożycia posiłkom przygotowywanym przez profesjonalnych szefów kuchni z najlepszych regionalnych składników. Najczęściej nie zawierają barwników, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Składniki odżywcze są precyzyjnie skomponowane przez ekspertów żywienia w taki sposób, aby były zbilansowane i zdrowe. Otrzymujesz tygodniowy plan odchudzania z pięcioma skoordynowanymi posiłkami dziennie o łącznej wartości określonej przez ciebie liczbie kcal. Zrównoważone plany dzienne i tygodniowe zapewniają różnorodność menu. Utrata wagi dzięki gotowym posiłkom jest dużo łatwiejsza.

Prosta dostawa

Wszystkie gotowe posiłki możesz zamówić online. Są pakowane w styropianowe pudełka i dostarczane do biura lub pod twoje drzwi w wybranym przez Ciebie terminie. Wystarczy 15 minut, aby przygotować najwyższej jakości potrawy. Pudełko zamawiasz przez internet lub telefon z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. W pudełku znajdują się instrukcje oraz przepisy jak przygotować dany posiłek. Przygotowanie potraw zajmie nie więcej niż 15 minut. Większość potraw jest krótko podgrzewana w piekarniku lub na małej patelni. Jednak praca jest ograniczona do minimum. Jeśli nie chcesz mieć 5 różnych dań, możesz też zamówić 3-daniowe menu. Ważne jest, aby w tym wariancie dostarczane było danie główne z większą liczbą przystawek i większą ilością mięsa.

Rodzaje diet

W ramach diety pudełkowej możesz wybrać różne rodzaje diet, które będą dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb. Diety nie tylko różnią się od siebie ilością kalorii, ale też obecnością lub wykluczeniem niektórych składników, lub produktów. Na przykład popularnym rodzajem diety jest wersja wegetariańska czy wegańska, gdzie nieobecne są składniki pochodzenia zwierzęcego. Możemy zdecydować się na dietę paleo lub bezglutenu. W ofercie firm znajdziemy także specjalistyczne diety, które polecane są dla osób z alergiami, lub chcącymi spróbować diet cechujących się większym reżimem – na przykład dieta samurajów.